Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

Doporučujeme

Sperky.cz
Kuchyňské linky levně
Levná dovolená u moře. Slevy na ubytování - dovolená v Chorvatsku 2017. V nabídce apartmány přímo u moře.Chorvatsko 2017 - levné apartmány, ubytování v soukromí.
 

SeoLink.cz » Články
PR články

Interaktivní mapa Chorvatska vám pomůže nejen s ubytováním

Každým rokem navštěvuje Chorvatsko nespočet českých turistů, kteří zde hledají pohodu, klid a krásné čisté moře. Většina turistů mířících do Chorvatska z Čech volí způsob dopravy svým vlastním automobilem. V dnešní době už nejsou příliš populární papírové mapy, které zná starší generace turistů a nedokáže si představit cestování bez mapy. Dnes velice snadno najdete na internetu tzv. interaktivní mapy, kde si můžete nechat zobrazit informace, které hledáte. Vyzkoušejte některou z těchto map Chorvatska.

[Read more]

Youtube písničky na jednom místě a zdarma

Hledáš zábavu na každé odpoledne a nevíš kde hledat? Miluješ poslech písniček a rád/a sleduješ videoklipy? Nevíš kde hledat ty nejlepší písničky z youtube a videoklipy? Máme pro tebe tip, kde najdeš stovky nejhledanějších videoklipů a písniček z Youtube. Tím místem jsou stránky http://pisnicky-youtube.eu se stovkami videoklipů.

[Read more]

Dovolená v Chorvatsku (Makarská riviéra)

Dovolená v Chorvatsku patří dlouhodobě k nejžádanějším destinacím u českých turistů. V žebříčku dovolených u moře je stále na prvním místě co obliby. Čeští turisté mají Chorvatsko rádi a rádi se do Chorvatska vracejí. Mezi nejčastěji navštěvovaná místa patří Istrie (Istrijský poloostrov), Severní Dalmácie a její ostrovy, ostrovy Střední Dalmácie atd. U turistů je však nejoblíbenější oblastí tzv. Makarská riviéra. Ta se nachází ve Střední Dalmácii. Makarská (jak je často název zkracován) se skládá přibližně z 15 letovisek při pobřeží pod vrcholky pohoří Biokovo.

[Read more]

Robotika v České Republice

Od doby, kdy si Karel Čapek vymyslel pro svou hru R.U.R. slovo robot, uplynulo již mnoho času, během nějž se jak slovo samo, tak i jeho představitelé „přestěhovali“ z prostředí sci-fi literatury a na trvalo se usadili v našem každodenním životě. S roboty se setkáváme, ať vědomě či nevědomě, téměř na každém kroku, a to už od nejútlejšího mládí – stačí se jen podívat na robotky ve stavebnicích Lego. Lidé pro své potřeby využívají nejrůznější roboty, ať to jsou roboty používané pro odstraňování výbušnin, či roboty pro „domácí využití“. Největší skupinu tvoří roboty určené pro průmyslové použití, jejichž výrobou se zabývá řada velkých světových společností.

[Read more]

Dovolená Francie last minute

Francie je zemí ležící mezi Středozemním mořem a Atlantickým oceánem. Patří mezi jeden z největších evropských státu co se rozlohy týče. Při vyslovení slova „Francie“ si mnoho lidí spojí tuto zemi s módou, elegancí, vůněmi a parfémy, francouzskou kuchyní a vínem. Francouzi mohou být na svou zemi hrdi a také to dávají dostatečným způsobem najevo.

[Read more]