Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

Doporučujeme

Sperky.cz
Kuchyňské linky levně
Levná dovolená u moře. Slevy na ubytování - dovolená v Chorvatsku 2017. V nabídce apartmány přímo u moře.Chorvatsko 2017 - levné apartmány, ubytování v soukromí.
 

SeoLink.cz » Article Details


Interaktivní mapa Chorvatska vám pomůže nejen s ubytováním

Datum: April 27, 2017 07:21:18 AM
Autor:
Rubrika:

Každým rokem navštěvuje Chorvatsko nespočet českých turistů, kteří zde hledají pohodu, klid a krásné čisté moře. Většina turistů mířících do Chorvatska z Čech volí způsob dopravy svým vlastním automobilem. V dnešní době už nejsou příliš populární papírové mapy, které zná starší generace turistů a nedokáže si představit cestování bez mapy.

Mapa Chorvatských letovisek

V Chorvatska najdete vyšší desítky známých a vyhledávaných letovisek. Pro neznalé je těžké se v těchto letoviscích orientovat. Proto můžete využít mapu chorvatských letovisek. Na této přehledné stránce najdete více jak 50 letovisek, které patří mezi nejvyhledávanější. Stačí si jen vybrat z oblasti, kterou máte v plánu navštívit (Istrie, Kvarner, Severní Dalmácie nebo Makarskou riviéru).

Kvalitní automapa Chorvatska

Aby tomu nebylo málo, na stránkách www.levnedochorvatska.cz najdete také článek, kde se představuje velmi kvalitní automapa Chorvatska. Díky ní si můžete předem naplánovat cestu na dovolenou. Na mapě najdete například webkamery, aktuální situaci na silnicích, čerpací stanice, servisy aut apod.

Na dovolené v Chorvatsku se vám pak může hodit možnost nechat si na mapě zobrazit bankomaty. Díky tomu si předem najdete bankomat v blízkosti vašeho ubytování. To vám na dovolené ušetří čas na hledání a někdy také starosti. V mapě také najdete nejbližší supermarkety, pošty, lékaře apod.

Můžete si tak naplánovat vaši dovolenou v letovisku, které vám bude nabízet nejvíce služeb. Ubytování v Chorvatsku si pak můžete snadno rezervovat na některých z online stránek, kde se nabízejí apartmány v Chorvatsku.